Forum ...::Strefa Mamy, Głogów i okolice::... Strona Główna ...::Strefa Mamy, Głogów i okolice::...
Zapraszamy do udziału w dyskusjach na Forum dla Mam
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Fotelik samochodowy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ...::Strefa Mamy, Głogów i okolice::... Strona Główna -> Tester
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Matka-Polka2016
Gość





PostWysłany: Czw 13:54, 04 Sty 2018    Temat postu: Fotelik samochodowy

Dziewczyny,
bardzo ważny jest bezpieczny fotelik samochodowy. Wiadomo, że musi być on dopasowany nie tylko do dziecka, ale i do samochodu. Najlepiej także, by był montowany tyłem. Jakie firmy/modele się u Was sprawdziły? No i drugie pytanie... skąd wziąć na to pieniądze? Nie chcę brać wysoko oprocentowanych kredytów, ani zadłużać się u rodziny, a z oszczędzaniem u nas krucho. Macie jakieś pomysły?
Powrót do góry
Kasiop
Gość





PostWysłany: Pią 14:26, 05 Sty 2018    Temat postu:

Ja kupowałam Maxi Cosi, ale to było ponad rok temu i nie pamiętam, ile dokładnie kosztował. Pamiętam za to, że musiałam poprosić o wsparcie rodziców nie chciałam kupować fotelika z marketu a na droższy nie było mnie stać.
Powrót do góry
Madzialenka
Gość





PostWysłany: Pon 15:37, 08 Sty 2018    Temat postu:

Ja kupiłam swojemu smykowi Monza Nova, Recaro. Chciałam, by fotelik miał tą osłonkę absorbującą zamiast pasów, no i by był montowany przez isofix. Dałam za niego ponad 1000 zł, ale na bezpieczeństwie dziecka nie ma co oszczędzać.
Powrót do góry
Mycha
Gość





PostWysłany: Wto 13:55, 09 Sty 2018    Temat postu:

Nie wiem, czy to dalej aktualne, ale w zeszłym roku brałam kredyt na fotelik w Neście. Jak dałam fakturę, że rzeczywiście kupiłam za niego fotelik to nie było żadnych dodatkowych kosztów kredytu. Więc, Matko Polko 2016 może to jest jakieś rozwiązanie dla Ciebie? Nie zadłużysz się u rodziny i kupisz bezpieczniejszy fotelik.
Powrót do góry
Matka-Polka2016
Gość





PostWysłany: Wto 14:34, 09 Sty 2018    Temat postu:

Neście? Chodzi o Nest Bank? A w Głogowie jest? I serio... nie wierzę w kredyty za darmo
Powrót do góry
Mycha
Gość





PostWysłany: Śro 11:24, 10 Sty 2018    Temat postu:

Jest, na Starym Mieście, ale tam dalej w stronę Odry, na Kotlarskiej. Niedawno obok otworzył się sklep z bucikami Stópka Malucha, też polecam Wesoly A co do Nesta to nie wiem jak to wygląda od strony teoretycznej, ale w praktyce wzięłam kredyt na 1600 zł i miałam go podzielonego na 10 rat po 160 zł. I koniec Wesoly więc chyba naprawdę żadnych dodatkowych kosztów. Ale lepiej pójść samemu i spytać. Kupiłam fotelik do jazdy tyłem, Joie Stages i jestem z niego bardzo zadowolona Wesoly
Powrót do góry
Matka-Polka2016
Gość





PostWysłany: Śro 12:33, 10 Sty 2018    Temat postu:

Hmm... może rzeczywiście pójdę i dopytam, jak to jest. Widziałam reklamy Nest Banku w telewizji, ale nie wiedziałam, że jest w Głogowie. Przy okazji może zajrzę do tego sklepu, mają już buciki na wiosnę? A co do fotelików. Możecie mi powiedzieć, czy są jakieś strony internetowe, które mają spis bezpiecznych fotelików? Jeśli w Nest Banku rzeczywiście dostałabym "darmowy kredyt" to chciałabym wybrać najlepszy fotelik, a w ogóle się na tym nie znam.
Powrót do góry
Edyta90
Gość





PostWysłany: Śro 13:07, 10 Sty 2018    Temat postu: fotelik

Ja polecam sklep Maciuszek w Legnicy. Mają świetne foteliki, a Pan, który sprzedaje jest doradcą ds. bezpieczeństwa dzieci w samochodzie. Wytłumaczy, doradzi i dobierze najodpowiedniejszy fotelik pasujący do naszego auta. My mamy stamtąd fotelik Be Safe Izi Kid i jesteśmy bardzo zadowoleni. Też braliśmy kredyt na fotelik w Nest Banku i oddaliśmy tyle ile pożyczyliśmy, więc naprawdę polecam. Fajnie, że jest coś takiego. Dobry fotelik sporo kosztuje, ale nie wyobrażam sobie oszczędzać na bezpieczenstwie dziecka.
Powrót do góry
Mycha
Gość





PostWysłany: Śro 14:14, 10 Sty 2018    Temat postu:

tylem.pl, blog.tylem.pl, osiemgwiazdek.pl - ja sporo się dowiedziałam z tych stron.
A buciki jeszcze chyba zimowe, choć byłam tam przed świętami. Ale powinny być jeszcze te "przejściówki", to na wiosnę też się nadadzą Wesoly
Powrót do góry
jadzia
Gość





PostWysłany: Czw 12:42, 11 Sty 2018    Temat postu:

Razem z mezem rowniez skorzystalismy z tego kredytu na fotelik!! kupilismy fotelik na kilka lat z modulowanym oparciem . osobiscie polecam sklepy internetowe - wiekszy wybor
polecam
Powrót do góry
Matka-Polka2016
Gość





PostWysłany: Czw 16:05, 11 Sty 2018    Temat postu:

Dziewczyny!
Byłam, popytałam i... chyba się przekonałam jak ciężko znaleźć tą ulicę Kotlarską. Pani z Nesta - bardzo miła Wesoly i też ma malutkie dziecko, więc jak się rozgadałyśmy o fotelikach to końca nie było widać Wesoly zawsze myślałam, że panie w banku są takie... sztywne. Jutro tam wrócę i podpiszę umowę, a dziś przejrzę Internet i wybiorę najlepszy fotelik dla mojego maleństwa Wesoly
Powrót do góry
Matka-Polka2016
Gość





PostWysłany: Pią 11:14, 12 Sty 2018    Temat postu:

Tadam! Wesoly szybko i bezboleśnie Wesoly wzięłam 1600 zł, bo mój fotelik kosztuje 1548. Teraz mam 60 dni na doniesienie faktury, ale to w poniedziałek już na spokojnie załatwię. Kurczę, naprawdę 10 rat po 160 zł. Żadnych dodatkowych kosztów. Poznałam w ogóle ofertę Nest Banku i okazało się, że jest skierowana głównie do rodzin, mają fajne produkty oszczędnościowe i konta dla starszych dzieci, na które mogą otrzymywać od Nesta kieszonkowe Wesoly ale to jak chcecie to idźcie sami i się przekonajcie.
A fotelik kupuję Cybex Sirona M2 <3 bardzo dobrze przeszedł testy i moje Bobo świetnie się w nim czuje. I do auta pasuje, więc idealnie Wesoly
Powrót do góry
Justyna1987
Gość





PostWysłany: Śro 13:21, 17 Sty 2018    Temat postu:

my mamy Britax Romer. Kosztował stosunkowo niewiele, daliśmy radę sami uzbierać
Powrót do góry
Mon1k@
Gość





PostWysłany: Pon 12:26, 22 Sty 2018    Temat postu:

a wiadomo do kiedy trwa ta promocja na fotelik w Nest Banku ??? bo bede potrzebowała kupić dopiero na wiosne i nie wiem czy zdaze
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ...::Strefa Mamy, Głogów i okolice::... Strona Główna -> Tester
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Theme ACID v. 2.0.20 par HEDONISM
Regulamin