Forum ...::Strefa Mamy, Głogów i okolice::... Strona Główna ...::Strefa Mamy, Głogów i okolice::...
Zapraszamy do udziału w dyskusjach na Forum dla Mam
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zakupy on-line
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ...::Strefa Mamy, Głogów i okolice::... Strona Główna -> Idziemy na zakupy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
twojemusli.pl



Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Pon 11:07, 29 Wrz 2008    Temat postu: Zakupy on-line

Nie macie na nic czasu?! Zaniedbujecie siebie i rodzine, bo uwaga skupia sie na maleństwu?!. To naturalne. Dlatego podsuwam świetne rozwiązanie: zakupy przez internet. Mozna wykorzystac tą chwile gdy Maluch śpi i dokonac zakupów zdrowych i smacznych produktów dla siebie i reszty rodziny. Pamietajcie że to co jecie ma wpływ na to co przekażecie dziecku w pokarmie, a takze na to jak szybko wrócicie do formy sprzed ciąży. Kilka kliknięć i produkty na wysmienite śniadanko trafia pod Wasze drzwi. Polecam

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
alicja



Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 2832
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Głogów - Kopernik

PostWysłany: Pon 21:54, 29 Wrz 2008    Temat postu:

Ja myślę, że co do zakupów przez internet żadnej e-mamy nie trzeba przekonywać - tym bardziej pouczać co do treści pokarmu... przydatne linki są u nas jak najbardziej mile widziane - tylko bez takich zbędnych ceregieli na granicy nachalnej reklamy! Zresztą jaki sens zamieszczać te ogłoszenie u nas skoro jesteście z Łodzi??? zanim Wasza przesyłka do mnie dojedzie, zdąże zrobić zakupy w sklepie Mruga

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez alicja dnia Pon 21:59, 29 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
justka



Dołączył: 04 Lip 2007
Posty: 447
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Głogów

PostWysłany: Wto 9:47, 30 Wrz 2008    Temat postu:

Balbinka nic dodać nic ująć Very Happy Very Happy Very Happy

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
twojemusli.pl



Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Wto 12:50, 30 Wrz 2008    Temat postu:

Dziewczyny z autopsji wiem że są takie dni że nie ma kiedy wyśc z domu na zakupy, juz nie wspomne o szukaniu takich produktow jakie dokładnie chcemy. Nie chciałam byc nachalna jak tylko podsunąć rozwiązanie na permanentne problemy z brakiem czasu. Skąd ta wrogość?
Jeśli chodzi o czas realizacji zamówienia to wysyłamy w dniu otzrymania zamówienia, najpóźniej dzień póxniej, wiec korzystając z priorytetowej przesyłki 3-ego dnia od złożenia zamóweinia masz musli w miseczce Wesoly

Pozdrawiam


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
alicja



Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 2832
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Głogów - Kopernik

PostWysłany: Wto 19:58, 30 Wrz 2008    Temat postu:

oooooooj broń mnie Panie Boże przed jakąkolwiek wrogością Hyhy ...jestem tu od pilnowania pewnych konwenansów i nie chciałabym by nasze mamy traktowane były jak jakieś ignorantki, którym można wciskać texty w stylu "zaniedbujecie rodzinę (...) to normalne (...) Pamiętajcie, że..." żadnego moralizowania, oceniania i pouczania, a tym bardziej uogólniania! wymiana opinii owszem, ale bez takich osobistych przytyków. Szczerze wątpię, by któraś z naszych mam zaniedbywała rodzinę, a co najgorsze - uważała to za normalne i nie miała świadomości co do treści swojego pokarmu! mam nadzieję, że teraz jest już wszystko jasne z mojej strony - życzę więcej profesjonalizmu w dziedzinie marketingu Hyhy ...i trochę szacunku do potencjalnego klienta, a biznes na pewno się rozwinie Mruga

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
basia-ros



Dołączył: 11 Cze 2007
Posty: 658
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Głogów

PostWysłany: Śro 7:32, 01 Paź 2008    Temat postu:

Wesoly Wesoly Wesoly

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość






PostWysłany: Śro 16:58, 01 Paź 2008    Temat postu:

Witam ponownie,

Absolutnie nikogo nie oceniam i nie pouczam. Jestem równiez przekonana o Waszej trosce o rodzinie i świadomości co dla Was i rodziny najlepsze.

Myśle że ta wymiana korespondencji to małe niedopowiedzenie i nieporozumienie.

Ja pisałam o sobie i moich obserwacjach, ale daleka jestem od uogolniania, generowania i oceniania kogokolwiek. Czysty obiektywizm.

By the way.... dzieki za uwagi i sugestie, konstruktywna krytyka zawsze mile widziana.

Pomimo kiepskiego startu zapraszam na stronę.

Życzę duzo radości z macierzyństwa i wielu słonecznych dni:)
Powrót do góry
alicja



Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 2832
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Głogów - Kopernik

PostWysłany: Śro 19:59, 01 Paź 2008    Temat postu:

spoooko Mruga ...nie ma problemu, a stronkę już odwiedziłam Ok!

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
twojemusli.pl



Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Pon 8:57, 13 Paź 2008    Temat postu:

Dzękuję bardzo,

Jeśli macie jakieś uwagi lub sugestie chętnie wysłucham.

Zaczełam również interesowac się pałtkami dla dzieci i we wszystkich raportach jest napisane że dzieci jedza bardzo duzo płatków śniadaniowych ale niestety tych nie do końca zdrowych.Smutny
Dlatego pomyslałam, że może można by dzieciom między czekoladowymi kuleczkami możnaby przemycić trochę zdrowych składników. Trochę owoców, płatki owsiane, czy orzechy. Akurat z tym ostatnim nie powinno chyba byc problemu? Co o tym sądzicie?
Wstawiłam dwie propozycje musli dla dzieci co o nich sądzicie?, może należałoby je jakoś zmodyfikować?
Licze na Waszą pomoc, jako doświadczone matki. Pozdrawiam


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
MYCHA
Gość





PostWysłany: Śro 8:11, 08 Sie 2012    Temat postu: SKLEP INTERNETOWY TO WYGODNE ROZWIĄZANIE

Ja tam się zgadzam z tematem nie oznacza to lenistwa ale jest to wygodne rozwiązanie. Przy bliźniakach mam co robić i szczerze nie mam czasu na bieganie po sklepach a przecież dziecku potrzeba tego i tamtego. Teraz są na etapie zabawek dla dzieci 2-3 i sprawdzają się świetnie zestawy LEGO Duplo albo interaktywne zabawki. Zajmują się tym i troche czasu wolnego na zrobienie obiadku dla maluchów i tatusia Mruga albo skorzystanie z inernetu i szybkich zakupów Mruga a że teraz zbliżają się imieninki to czas na prezenty więc robię szybką listę dla rodzinki co komu by można Wesoly skorzystałam już z propozycji sklepu Mimi w Poznaniu choć jestem z Krakowa i jestem z nich bardzo zadowolona , jeśli chodzi o ciuszki to hm ma super ofertę Mruga
Powrót do góry
aduff



Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Nie 13:03, 24 Lut 2013    Temat postu: polecam

Polecam w tym temacie zakupy w naszym sklepie z odzieżą dla dzieci i młodzieże www aduff pl

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
mamuska
Gość





PostWysłany: Pią 21:10, 19 Wrz 2014    Temat postu:

Dzięki temu kto wymyślił sklepy internetowe....dopiero teraz to doceniłam...inaczej chodzilibyśmy głodni i nie ubrani. Mąż cały czas w pracy a ja nie mam nawet jak wyskoczyć do sklepu...wszędzie z małym, ale na ciuchowe zakupy ciężko...już nie mówiąc o tym, że alejki w wielu sklepach są tak wąskie, że ciężko przejechać wózkiem...ale upatrzyłam sobie już kilka sprawdzonych sklepów internetowych, gdzie wiem że jak kupie to na pewno będę zadowolona i co ważne nie będę wieczność czekała na przesyłkę mąż jak słyszy milandi.pl to wysypki dostaje:P ale co ja mogę że mi się te wszystkie buty tak podobają i są mega wygodne a przy maluchu to ważne...już sie boje co to będzie jak zacznie chodzić...jak u nich kupie to jestem pewna, że nie będę wracała na bosaka i że wytrzymają...a nie rozlecą się po miesiącu.
Powrót do góry
Jolanta86



Dołączył: 17 Paź 2014
Posty: 13
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Pią 11:53, 17 Paź 2014    Temat postu: uwielbiam

Ja wprost uwielbiam polować na ubrania czy buty w internecie. Bardzo łatwo poprawi mi to humor Wesoly

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
alicja



Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 2832
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Głogów - Kopernik

PostWysłany: Pon 16:37, 20 Paź 2014    Temat postu:

Na pewno jest taniej Mruga

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dagi36



Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 19
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Śro 10:44, 20 Kwi 2016    Temat postu:

zgodzę się ze są dni ze wyjście po śmietanę do sklepu jest dla nas spełnieniem marzeńWesoly a tak bardziej na poważnie, to ja czesto robie zakupy przez internet, ostatnio rozpieszczam w ten sposób swojego synka, bo znalazłam sklep z drewnianymi zabawkami- mnóstwo rózności, od prostych zabawek po instrumenty, stempelki, jeździki...fajna sprawa, gdybyście były zainteresowane..[link widoczny dla zalogowanych]

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ...::Strefa Mamy, Głogów i okolice::... Strona Główna -> Idziemy na zakupy
Idź do strony 1, 2  Następny
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Theme ACID v. 2.0.20 par HEDONISM
Regulamin