Forum ...::Strefa Mamy, Głogów i okolice::... Strona Główna ...::Strefa Mamy, Głogów i okolice::...
Zapraszamy do udziału w dyskusjach na Forum dla Mam
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

suplementy na skórę?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ...::Strefa Mamy, Głogów i okolice::... Strona Główna -> Caffeteria
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
suzaa
Gość





PostWysłany: Pon 23:51, 09 Mar 2020    Temat postu: suplementy na skórę?

co myślicie o stosowaniu suplementów na skórę?Warto? Mam duzy problem z suchością skóry, nie wiem już co robić, stosuje różne kosmetyki ale nie jest to wystarczające. Czytałam o oleju z wiesiołka, że jest super na skórę, stosowała któras z was?
Powrót do góry
ewela84



Dołączył: 11 Mar 2020
Posty: 23
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Wto 13:07, 21 Kwi 2020    Temat postu:

ze sprawdzonych suplementów na skórę znam tylko Orthomol Beauty (ale to w ampułkach): [link widoczny dla zalogowanych]

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kiniaxx
Gość





PostWysłany: Czw 22:25, 04 Cze 2020    Temat postu:

co jakiś czas kupuję oeparol, to kapsułki z tłoczonym na zimno olejem z wiesiołka, przy długotrwałym braniu są fajne efekty, skóra jest bardziej nawilżona, nie przesusza się tak szybko, ms ię to sprawdziło a kilka razy w roku taką kurację stosuję
Powrót do góry
basiacc
Gość





PostWysłany: Pon 15:26, 08 Cze 2020    Temat postu:

spróbuj estrovity skin, ona ma oprócz oleju z wiesiołka także olej lniany, z ogórecznika, z czarnej porzeczki, zero konserwantów, barwników, piję już drugą butelkę i jest dużo lepiej
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ...::Strefa Mamy, Głogów i okolice::... Strona Główna -> Caffeteria
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Theme ACID v. 2.0.20 par HEDONISM
Regulamin