Forum ...::Strefa Mamy, Głogów i okolice::... Strona Główna ...::Strefa Mamy, Głogów i okolice::...
Zapraszamy do udziału w dyskusjach na Forum dla Mam
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zakupy dla naszych pociech - Kiedy i co???
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ...::Strefa Mamy, Głogów i okolice::... Strona Główna -> Idziemy na zakupy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karolina87_87



Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 86
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: głogów

PostWysłany: Pią 9:37, 08 Cze 2007    Temat postu: Zakupy dla naszych pociech - Kiedy i co???

Zastanawiam sie czy juz pora na zakupy dla mojej dzidzi?? jedni mowia ze to za wczesniej a od nie ktorych slyszalam ze juz w czesniejszych miesciach robiono zakupy...w ktorych miesiacach zaczynalyscie kupywac i co..??

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Agu



Dołączył: 06 Cze 2007
Posty: 292
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Głogów

PostWysłany: Pią 10:13, 08 Cze 2007    Temat postu:

Moim zdaniem mozna powolutku zaczac juz kupowac. Na pocztek to na pewno takie rzeczy które przydadzą sie juz w szpitalu i zaraz po wyjsciu. Body, kaftaniki, czapeczki. Najlepiej takie rzeczy które składają sie na 1 wyprawke dla dzidziusia Wesoly Ja juz mam kilka rzeczy dla Piotrusia. Tylko wózek i łóżeczko to na pewno kupie na sam koniec.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
izus85



Dołączył: 08 Cze 2007
Posty: 181
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Głogów

PostWysłany: Pią 11:04, 08 Cze 2007    Temat postu:

Zgadzam sie z Agu juz mozna kupować.Ja zaczęłam kupować od 5 miesiąca :oops:raz body,raz czapeczkę-różnie.Dużo ciuszków dostałam od znajomych. Teraz to już wszystko wyprane i wyprasowane a brakuje tylko dzidziusia Mruga Nie ma co zwracać uwagi na przesądy bo jeśli ciąza przebiega prawidłowo to po co się stresować?? Confused

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
alicja



Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 2832
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Głogów - Kopernik

PostWysłany: Pią 11:13, 08 Cze 2007    Temat postu:

zgadzam się Wesoly z zakupami nie ma co czekać, zanim się dzidzia urodzi to najlepszy czas - moim zdaniem oczywiście Mruga - potem to różnie bywa z czasem, a też i nie zawsze można liczyć na prezenty..... zakupy na pierwszy miesiąc najlepiej dopasować do pory roku Mruga jak ja w zeszłym roku urodziłam Zuzię - w te największe upały, to w zasadzie w domu była w samej pieluszce, a na spacerek zakładałam jej tylko body Mruga więc nie przydały się żadne śpiochy czy też rzeczy na długi rękaw.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BECIA



Dołączył: 09 Cze 2007
Posty: 969
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Czw 17:27, 21 Cze 2007    Temat postu:

ja teraz tez kupuje po trochu bo po pierwszym dziecku nie miałam spioszków tylko body gdyz urodziała sie w gorace dni Very Happy tylko wózek kupie po porodzie bo nie wiem czy to bedzie chłopiec czy druga dziewucha Very Happy

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
justka



Dołączył: 04 Lip 2007
Posty: 447
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Głogów

PostWysłany: Pon 19:05, 07 Lip 2008    Temat postu:

Przyszłe mamusie: kiedy planujecie robić zakupki dla Maluszków? Very Happy

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Magda



Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 1274
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 7 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Głogów

PostWysłany: Pon 20:48, 07 Lip 2008    Temat postu:

My w sumie wszystko mamy.... Wesoly
Zastanawiamy się nad drugim wózkiem - babcia twierdzi, że Zocha nie będzie chciała jeździć tylko pchać Wesoly Łóżko już mamy upatrzone - większe, pasujące do mebelków Zosi (niech żyje Ikea). Ciuszki natomiast już zbieram, jeśli coś fajnego wpadnie mi w oko. Jeśli rzeczywiście będzie chłopak to po 20 tygodniu zacznę szaleć, bo w szafie różowo Smutny


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kitiketia



Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 1572
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Głogów

PostWysłany: Pon 21:13, 07 Lip 2008    Temat postu:

Madzia mi sie wydaje ,że na pewno będą sytuacje kiedy Zosie będziesz musiała do wózka wsadzić , tym bardziej ,że przed nami jesień i zima Wesoly Olaf ma już prawie trzy lata a jeszcze czasami jak się spiesze to wezme wózek , bo inaczej to nigdzie bym nie zdażyła Wesoly
może pomyśl o takim wózku podwójnym z dostawką na pewno są takie . Ten jest dosyć fajny , bo można zamontowac gondole i siedzisko Wesoly ale się wczułam Wesoly oj Wesoly

[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez kitiketia dnia Pon 21:17, 07 Lip 2008, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
alicja



Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 2832
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Głogów - Kopernik

PostWysłany: Pon 21:56, 07 Lip 2008    Temat postu:

Magda napisał:
niech żyje Ikea


święta racja Ok! ...żeby tylko była bliżej Mruga


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Cleopatra



Dołączył: 20 Cze 2007
Posty: 1384
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: PRZEDMOŚCIE

PostWysłany: Wto 9:07, 08 Lip 2008    Temat postu:

my narazie przymierzamy sie do turystycznego lozeczka dla orzecha...a tak to narzie wiekszosc ciszkow mamy .... rozgladam sie abcznie za drugim wozkiem, ale nie z dosatwka bo doszlam do wsniosku,z e nie zawsze Marcek bedzie chcial czy musial w nim siedziec a i tak przewaznie z kims bede wychodzic

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Magda



Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 1274
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 7 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Głogów

PostWysłany: Wto 10:45, 08 Lip 2008    Temat postu:

Ja też obstawiam, że jednak będziemy potrzebować drugiego wózka. Póki co nie wyobrażam sobie wyjścia w pojedynkę z Zośką i noworodkiem Wesoly, więc dodatkowe ręce do pchania będą. Myślę jednak, że kupimy kolejnego x-landera - sprawdził się, no i jest gondola.
O łóżeczku turystycznym też myślimy Wesoly
Kitiketia wczuwaj się wczuwaj to może też pomyślisz o drugim wózku Mruga


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
justka



Dołączył: 04 Lip 2007
Posty: 447
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Głogów

PostWysłany: Wto 11:59, 08 Lip 2008    Temat postu:

Moim największm Wink problemem jest właśnie wózek, poprzedni sprzedałam, teraz mamy spacerówkę. Mamy już łóżeczko turystyczne i jesienią planujemy przeprowadzke Kamilcia do swojego pokoju, póki co śpi z nami. Przed nami urządzenie pokoju Rolling Eyes
My tez prawie wszystko mamy Very Happy planuje kupic nową pościel, kilka ciuszków- nie znamy jeszcze płci Cool


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
elwira82_82
Gość





PostWysłany: Czw 10:29, 24 Wrz 2009    Temat postu: łóżeczko

Witam wszystkie mamy i te przyszłe również.
Chce kupić łóżeczko dla dzidziusia i wiem, że trzeba je kupić przynajmniej miesiąc przed narodzinami by lakier wywietrzał itd...
Słyszałam o firmie, która produkuje łóżeczka jak najniższym kosztem i jest wiele reklamacji na ich produkty, firmom podwyższają koszty po jakimś czasie i wogóle same złe rzeczy; dlatego chce się zapytać jakie łóżeczko jest najleprze i mniej więcej jakiej firmy gryż nie chce kupić jakiegoś "bubla". A tak na marginesie to firma "BOBAS" z Grzybna-słyszałam same złe opinnie na jej temat.
Pozdrawiam:)
Powrót do góry
justka



Dołączył: 04 Lip 2007
Posty: 447
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Głogów

PostWysłany: Czw 11:46, 24 Wrz 2009    Temat postu:

my mamy łóżeczko z drewexu Wesoly

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Magda



Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 1274
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 7 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Głogów

PostWysłany: Czw 21:06, 24 Wrz 2009    Temat postu:

Używamy łóżeczka i mebelków z IKEA i jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecam Wesoly

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ...::Strefa Mamy, Głogów i okolice::... Strona Główna -> Idziemy na zakupy
Idź do strony 1, 2  Następny
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Theme ACID v. 2.0.20 par HEDONISM
Regulamin