Forum ...::Strefa Mamy, Głogów i okolice::... Strona Główna ...::Strefa Mamy, Głogów i okolice::...
Zapraszamy do udziału w dyskusjach na Forum dla Mam
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

jaki komputer?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ...::Strefa Mamy, Głogów i okolice::... Strona Główna -> Edukacja i wychowanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gocha555
Gość





PostWysłany: Nie 14:02, 17 Lis 2019    Temat postu: jaki komputer?

Chcę kupić komputer dla mojego syn. Syn poszedł w tym roku do liceum i potrzebuje jakiegoś nowego komputera, sam nie bardzo się zna bo do informatyki nie ma głowy, więc sama z tym zostałam. Grać będzie rzecz jasna, ale chciałabym, żeby komputer też działał dobrze, nie było problemu z aktualizacjami i system był dobrze zabezpieczony. Jak zacząć? Budżet coś około 4 tysięcy, chociaż wolałabym mniej.
Powrót do góry
tsagunia



Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 46
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Śro 0:10, 29 Sty 2020    Temat postu:

Należałoby zastanowić się najpierw jaką kartę graficzną wybrać. Dobrym pomysłem jest zorientowanie się w jaki gry syn będzie grał i jakie mają wymagania. Ja np kupiłam komputer z kartą geforce gtx1050 od nvidia i gry działają dobrze, nawet bardzo dobrze. to był ten komputer [link widoczny dla zalogowanych]

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ...::Strefa Mamy, Głogów i okolice::... Strona Główna -> Edukacja i wychowanie
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Theme ACID v. 2.0.20 par HEDONISM
Regulamin