Forum ...::Strefa Mamy, Głogów i okolice::... Strona Główna ...::Strefa Mamy, Głogów i okolice::...
Zapraszamy do udziału w dyskusjach na Forum dla Mam
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

pomysły na śniadania dla dzieci

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ...::Strefa Mamy, Głogów i okolice::... Strona Główna -> Wychowania ciąg dalszy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ferla
Gość





PostWysłany: Czw 16:31, 11 Paź 2018    Temat postu: pomysły na śniadania dla dzieci

jakie macie pomysły na jedzonko? Syn to straszy niejadek już nie wiem jak go przeknać do jedzenia
Powrót do góry
danka
Gość





PostWysłany: Czw 17:46, 11 Paź 2018    Temat postu: sniadanie

u na różne śniadania na słodko się sprawdzily, owsianka, racuchy z jabłkami, gofry, ale chętnie też je na słono śniadanka, sposobem żeby sie do nich przekonał było dawanie sosów do maczania, zazwyczaj w oddzielną miseczkę daję ketchup, synek uwielbia kotlina łagodny i tylko ten chce jeść, macza w nim wszystko, warzywa, frytki, kiełbaskę
Powrót do góry
lulianka
Gość





PostWysłany: Pon 9:36, 22 Paź 2018    Temat postu:

Też mam miłośnika ketchupu w domu Mruga Chociaz u nas Włocławek w słoiczku wiedzie prym. Ale reszta, jak mówisz, cokolwiek podane z ketchupem smakuje Mruga
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ...::Strefa Mamy, Głogów i okolice::... Strona Główna -> Wychowania ciąg dalszy
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Theme ACID v. 2.0.20 par HEDONISM
Regulamin