Forum ...::Strefa Mamy, Głogów i okolice::... Strona Główna ...::Strefa Mamy, Głogów i okolice::...
Zapraszamy do udziału w dyskusjach na Forum dla Mam
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

dziecko nie chce jeść, co robić?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ...::Strefa Mamy, Głogów i okolice::... Strona Główna -> Pielęgnacja malucha
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
reeda
Gość





PostWysłany: Nie 20:13, 21 Lut 2021    Temat postu: dziecko nie chce jeść, co robić?

mój synek ma prawie 1,5 roku, od piątku do niedziei gorączkował, wczoraj byliśmy u pediatry, gorączka trochę spadła, lekarz jeszcze nie dał antybiotyku, kazał zbijać temperatu, od paru dni ma też biegunkę, daje mu ile moge wody, synek jest osłabiony, nie chce nic jeść, ani robić, szukałam w aptekach internetowyh i zastanawiam się czy nie kupić dziecku nutrikidów.Poradźcie coś...
Powrót do góry
derla
Gość





PostWysłany: Wto 23:44, 23 Lut 2021    Temat postu:

Najlepiej by było zapytać pediatry, kiedyś jak moja córka chorowała to jej po konsultacji z lekarzem dawałam właśnie nutrikid multi fibre. To wysokoenergetyczny produkt w postaci napoju, jedna buteleczka dostarcza tyle energii to posiłek
Powrót do góry
reeda
Gość





PostWysłany: Pią 0:12, 26 Lut 2021    Temat postu:

Skonsultowałam podawanie tego nutrikidu z lekarzem, kupiłam synkowi kilka butelek wersji czekoladowej, na szczęście posmakował. Jeszcze apetyt nie wrócił na wcześniejsze tory ale chociaż widzę, że ma więcej energii
Powrót do góry
hanna ZZ
Gość





PostWysłany: Pią 23:15, 26 Lut 2021    Temat postu: Re: dziecko nie chce jeść, co robić?

reeda napisał:
mój synek ma prawie 1,5 roku, od piątku do niedziei gorączkował, wczoraj byliśmy u pediatry, gorączka trochę spadła, lekarz jeszcze nie dał antybiotyku, kazał zbijać temperatu, od paru dni ma też biegunkę, daje mu ile moge wody, synek jest osłabiony, nie chce nic jeść, ani robić, szukałam w aptekach internetowyh i zastanawiam się czy nie kupić dziecku nutrikidów.Poradźcie coś...

Chodzi ci o nutrikid multi fibre? Ja je kilka razy mojemu dziecku dawałam, są w takich niedużych buteleczkach. Jedna porcja ma 200 ml i może być stosowana jako pełnowartościowy posiłek
Powrót do góry
Lucja



Dołączył: 29 Cze 2021
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Wto 19:48, 29 Cze 2021    Temat postu:

aptelia.pl - ja na tej stronie szukam często i nie tylko dla dziecka - dla dzieci z kolei mają tam oddzielną zakładkę w której znajdziecie leki i suplementy dobrane tematycznie. Wiadomo oczywiście, że przeginać nie można i czasami warto skonsultować się z lekarzem najpierw

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ...::Strefa Mamy, Głogów i okolice::... Strona Główna -> Pielęgnacja malucha
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Theme ACID v. 2.0.20 par HEDONISM
Regulamin